Cégünk közel 15 éve van jelen a hazai IT piacon. Fő profilunk az ERP rendszerek értékesítése (SAP Business One), főleg a KKV szektor vállalkozásai számára.
Tapasztalt munkatársat keresünk

SAP Business One tanácsadó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • bevezetési projektek koordinálása,
  • üzleti igények felmérése és értelmezése,
  • meglévő ügyfelek támogatása,
  • informatikai és gazdasági projektekben szakértői feladatok ellátása,
  • dokumentációk, specifikációk készítése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség,
  • legalább 2-3 éves tapasztalat ügyviteli, integrált rendszerek bevezetésében,
  • legalább 2-3 év tapasztalat SQL spriptek írásában, lekérdező eszközök és adatbáziskezelők használatában,
  • együttműködő, rugalmas, csapatjátékos személyiség,
  • kommunikációképes angol nyelvismeret,
  • utazási hajlandóság,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló pozícióban, vagy más termékkel szerzett tapasztalat,
  • átlag feletti kommunikációs készség,
  • kellő empátia az ügyfelek igényeinek megértéséhez,

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix jövedelem (laptop + telefon),
  • személyre szabott bonus rendszer,
  • rugalmas, otthoni munkavégzés,
  • önállóság, fejlődési lehetőség (névre szóló tanúsítványok),

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Fényképes, magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el.