Dinamikus kisvállalkozás

SAP Business One tanácsadót

keres budapesti csapatába.

Feladatok:

  • bevezetési projektekben koordinálása,
  • üzleti igények felmérése és értelmezése,
  • meglévő ügyfelek támogatása,
  • informatikai és gazdasági projektekben szakértői feladatok ellátása,
  • dokumentációk, specifikációk készítése,
  • szakmai támogatás nyújtása az értékesítés folyamán (prezentációk, bemutatók tartása),

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség,
  • legalább 2, vagy több éves tapasztalat ügyviteli, integrált rendszerek bevezetésében,
  • szükséges informatikai ismeretek: SQL spriptek, lekérdező eszközök, adatbáziskezelők,
  • erős elemzői és problémamegoldó képesség,
  • együttműködő, rugalmas, csapatjátékos személyiség,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • használható angol nyelvismeret,
  • utazási hajlandóság,

Előny:

  • átlag feletti kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • kellő empátiával rendelkezik az ügyfelek igényeinek, problémáinak megértéséhez,

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix jövedelem (laptop + telefon),
  • személyre szabott bonus rendszer,
  • rugalmas, akár otthoni munkavégzés,
  • önállóság, fejlődési lehetőség (névre szóló tanúsítványok),

  • a betanulás ideje alatt főleg a budapesti irodánkban, később akár otthonról is,

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes, magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el.