SAP Bázis Adminisztrátor

Csatlakozz hozzánk Junior SAP bázis adminisztrátor feladatkörbe, ahol lehetőséged lesz többféle területen is fejleszteni szakmai tudásodat és egy jó hangulatú csapat része lehetsz!

Feladataid lennének:

  • Az SAP rendszerek (SAP ERP, SAP SCM) üzemeltetése
  • SAP bázis adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
  • Jogosultságok kiosztása és kezelése
  • Elemzés és problémamegoldás a hibaelhárítási folyamat során
  • A rendszerek teljesítményének monitorozása és felügyelete
  • Professzionális együttműködés az üzleti oldallal

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább egy éves szakmai tapasztalat SAP bázis adminisztrátorként
  • SAP Bázis adminisztrációs műveletek és tranzakciók ismerete
  • Unix/Linux ismeretek és/vagy Oracle adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Csapatmunka
  • Proaktivitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ABAP programozási nyelv ismerete
  • Solution Manager
  • Különböző SAP termékek ismerete (know-how)

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Home office lehetőség
  • Az iroda lokációját tekintve megannyi lehetőség van reggelizni, ebédelni vagy akár munka utáni összejöveteleket szervezni
  • Autóval közlekedő kollégákra is gondoltunk, így parkolásra van lehetőség az irodaház melletti parkolóházban
  • A hangulatot póker party, darts verseny vagy mozi est teszi még kellemesebbé :)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület