SAP Basis Administrator (Classic IT/SAP AO) (REF254X)

Deutsche Telekom IT Solutions

Budapest, Szeged,Pécs, Debrecen, Hungary

Elvárt technológiák
SAP ITIL
Módszertanok és szoftverek
Itil
SAP ITIL
Itil

A cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Feladatok:

Az állás leírása

  • SAP alkalmazások 2. és 3. szintű támogatása modulfüggetlen módon
  • SAP alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Felmerülő hibák javítása
  • Ügyféllel való kommunikáció a hiba megoldásával kapcsolatosan
  • Rendszer frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • Migrációk lebonyolítása
  • Készenléti feladatok ellátása

Elvárások:

Képzettség

  • SAP Basis üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • ITIL folyamatok ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban

Előnyök:

  • Csapatjátékos
  • Nyitott az új technológiák megismerésére, új ismeretek elsajátítására
  • Szívesen osztja meg tudását, tapasztalatait kollégáival

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP