Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

SAP Basis Administrator (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • SAP alkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára modulfüggetlen módon
  • SAP alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása, migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése, az alkalmazás használatával kapcsolatos tanácsadás, támogatás
  • Kommunikáció az ügyféllel a hibajegy megoldásával kapcsolatosan
  • Dokumentáció
  • Adatszolgáltatás a külső/ belső jelentéskérőknek
  • Jogosultságok kiosztása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • SAP Basis adminisztrációs ismeretek
  • Legalább 2 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Oracle adatbázis-kezelő adminisztrációs ismeretek
  • Windows és Unix (HP-UX, AIX, Linux) operációs rendszerek emelt szintű felhasználói ismerete
  • 3 műszakos munkavégzés (7/24)
  • Erkölcsi bizonyítvány

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest_Infopark

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: SAP Basis Administrator (Budapest)
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: SAP alkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára modulfüggetlen módon SAP alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása, migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése, az alkalmazás használatával kapcsolatos tanácsadás, támogatás Kommunikáció az ügyféllel a hibajegy megoldásával kapcsolatosan Dokumentáció Adatszolgáltatás a külső/ belső jelentéskérőknek Jogosultságok kiosztása
  • Elvárások: SAP Basis adminisztrációs ismeretek Legalább 2 éves releváns szakmai gyakorlat Középszintű angol nyelvtudás Oracle adatbázis-kezelő adminisztrációs ismeretek Windows és Unix (HP-UX, AIX, Linux) operációs rendszerek emelt szintű felhasználói ismerete 3 műszakos munkavégzés (7/24) Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>