Bv. Holding Kft.
Munkatársat keresünk

SAP alkalmazásgazda

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

- a Bv. Holding Kft. és 9 tagvállalatánál használt SAP S/4HANA Cloud rendszer működési felügyelete és fejlesztési koordinációja;
- az SAP hozzá tartozó moduljai működési jellemzők összegyűjtése és kiértékelése;
- a rendszerek és rendszerkapcsolatok, interfészek (WebService-k) folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, verzióváltások felügyelete;
- SAP rendszeradminisztráció (felhasználók és jogosultságok kezelése, Job-ok menedzsmentje);
- nyomtatók, perifériák beállítása, menedzsmentje;
- felhasználói kapcsolattartás;
- hibabejelentések megoldása;
- műszaki anyagok véleményezése, készítése;
- vezetői tájékoztatók, döntéselőkészítő anyagok elkészítése;
- szoftvertesztelési és jóváhagyási eljárások alkalmazása;
- transzportok adminisztrációja és menedzsmentje;
- dokumentációfejlesztés irányítása;
- megbeszélések folytatása tagvállalatok üzleti oldali szakembereivel és az SAP támogató külső partnerekkel (SAP támogató partner és SAP Cloud szolgáltató partner (HEC)).

Az álláshoz tartozó elvárások:

- IT területen szerzett felsőfokú végzettség;
- legalább 5 év szoftverüzemeltetési területen szerzett tapasztalat;
- a mai kor informatikai trendjeinek ismerete;
 -korszerű szoftver architektúrák (Cloud megoldások, mobil eszközök) ismerete;
- SAP S/4HANA vállalati szoftverek keretrendszereinek ismerete, modern alkalmazás- és hardver infrastruktúrák ismerete, valamint nagyvállalati szemléletű gondolkodásmód;
- jó kommunikációs készség;
- határozott, meggyőző fellépés;
- precíz, pontos munkavégzés;
- jó problémamegoldó készség;
- diplomatikus hozzáállás;
- jó fogalmazókészség;
- középszintű angol nyelvtudás, főleg írásban.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- SAP S/4HANA rendszer mélyebb ismerete;
- nagyméretű rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
- közép- vagy felsőfokú angol nyelvvizsga.

Amit kínálunk:

- stabil munkáltatói háttér;
- cafeteria és a munkába járási költségek elszámolása;
- igényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség;
- széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Venyige utca 1.

Fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével 2021. március 31-éig.