HM EI Zrt. (Székhelye: Budapest) munkatársat keres

SAP alkalmazás támogató

munkakörbe határozatlan időre, napi 8 órában

Feladatok:

  • SAP MM, SD, AM, FI modul felhasználók, alkalmazók teljes körű támogatása;
  • A SAP modulok fejlesztése, új gazdasági események, folyamatváltozások beillesztése, szükség esetén a feladat külső támogatók, tanácsadók felé történő megfogalmazása;
  • SAP felhasználói vagy rendszerhibák feltárása, SAP és/vagy tanácsadók felé történő bejelentése, hibajavítások ellenőrzése;
  • SAP moduljaiban végrehajtott informatikai fejlesztések tesztelése, észre vételezése;
  • Eseti, egyedi lekérdezések, egyeztetések teljes körűvé tétele, az integrált rendszer moduljaiból;
  • SAP rendszer folyamatok ellenőrzése, hibakeresések, megoldási javaslatok kidolgozása;
  • SAP éves, havi zárások, nyitások, támogatása;
  • Automatikus kiegyenlítések (rendezések) futtatása;
  • új SAP felhasználók oktatása, oktatási anyagok folyamatos frissítése, új alkalmazások tesztelése, oktatási anyagainak elkészítése;
  • jogosultsági rendszer felülvizsgálatának támogatása;
  • közreműködés az éves beszámoló kiegészítő melléklet és konszolidált beszámoló adattábláinak összeállításában
  • tömeges adatfeldolgozási folyamatok kialakítása, működtetésének támogatása, felügyelete (pl.: eszköz törzsállományok (pl: leltárhely) karbantartásának támogatása);
  • SAP MM, SD, AM, FI modulok törzs felvitele, karbantartása;

Elvárások:

  • középfokú szakirányú (gazdasági informatikai) végzettség,
  • 2 év SAP bevezetési és üzemeltetési gyakorlat és elméleti ismeret,
  • integrált rendszer üzemeltetés támogatásában való jártasság.
  • Office programcsomag emelt szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • SQL ismeretek,
  • ABAP programozási ismeretek,
  • angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • biztos munkahelyi háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos munkakörülmények,
  • béren kívüli juttatás,
  • mobiltelefon,
  • folyamatos képzés,
  • jogosultság a MH által fenntartott egészségügyi létesítmények igénybe vételére,
  • jogosultság a MH által fenntartott kulturális és rekreációs központok igénybe vételére.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Salgótarjáni út 18-20.

Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a HM EI Zrt weboldalán.