Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Sales Workshop Előadó

    A MiniCRM-mel adott egy már jól működő és ismert termék, amit szeretnek a felhasználók és a szakma is. (Deutsche Telekom Wall-of-Business versenyének regionális győztese, Marketing Fesztivál legjobb termék díjas, IT-Business TOP10 helyezett cég és nem mellesleg sok ezer felhasználó napi munkájának segítője).

    Az említett sok ezer ember már érti (és ezért használja), hogy milyen jó dolog a MiniCRM, de ez az út vége, ahová el kell őket juttatni. És itt jössz te a képbe.

    Az a helyzet, hogy kell valaki a csapatba, aki a meglévő és működő MiniCRM workshopot átveszi, fejleszti, sikerre viszi!

De mi egy jó Sales Workshop Előadó feladata?

    Korántsem annyi, hogy egy workshopot meg kell tartania és kész. Ez egy összetett feladat, ami sokféle skill-t, sok kreatív munkát, sok “zongoratologatást” és sok kitartást igényel. Igen, ez egy egész embert igénylő feladat, mert a következők fognak hozzád tartozni:
    • Tartalomgyártás a workshopra. Van már egy kitalált, működő tartalom, amit át kell venni, ezt A/B teszteld, fejleszd, formáld tökéletesre.
    • Tartalomgyártás, hogy eljöjjenek a workshopra. Miért fognak eljönni? Mi legyen a landing page-n? Mik a hívószavak? Legyél lendületes, tesztelj, fejlessz, juss el a tökéletesig.
    • Megtanulni a terméket. A jó hír az, hogy van egy nagyon jó termék. Ez egy “sales workshop”, nem oktatás. Ha érted az értékesítői észjárást és érted a terméket, akkor csak oda kell eljutnod, hogy ezt a téged hallgatók is megértsék. Ha át tudod adni ezt a fajta lelkesedést nekik, nyerő vagy!
    • Toborzást, meghívást intézni. Jó hír, hogy van egy jó CRM rendszerünk, így annyira nem lesz bonyolult. (és még kapsz is benne segítséget)
    • Rendezvényeken részt venni. Nem csak a hazai pályán kell győzni, sőt, idegenben sem jó az X.
    • Nem beérni az egész jóval. Az már rég megvan, ha mi is így gondolkoznánk, akkor nem is keresnénk embert.
    Nekünk ez az elképzelésünk, szeretnénk, ha valaki profibban csinálná, mint mi, erről meg is győzne minket, hogy később egy csapatot építhessünk köré. Megvalósítod nálunk?

Az ideális jelölt ismérvei:

    • Érti az értékesítői szemléletet. Valószínűleg előny, ha értékesítői területről érkezel, de nem kizáró ok, ha nem.
    • Meggyőző, jó előadói képesség. Szálljon át a lelkesedésed a közönségre és mutasd meg, miért oldja meg az életük egyik felét a MiniCRM. Kevés időd lesz rá, jól kell csinálni!
    • Szeret szerepelni. Ha utálsz emberek elé kiállni és kínként éled meg minden nap, akkor az nem lesz jó senkinek.
    • Jó történetmesélő. Ha te vagy az az ember, akit tátott szájjal hallgatnak akkor is, ha egy Tarr Béla filmről mesélsz, akkor te leszel a mi emberünk!
    • Ismeri a döntés/befolyásolás pszichológiáját. Tudomány már itt is. Kiderült, hogy az emberi agy hasonlóan működik mindenkinél. Durva, tegnap még a holdra szálltunk, ma meg már ez.
    • Megkérdezi első interjún, hogy mik lesznek a KPI-ok. A számok makacs dolgok, mi szeretünk azok alapján haladni. “Faith is good, control is better!”
    • Túl van már az elsőn. Ha eddig egy barlangban ültél és először adnál elő embereknek, az nem ideális.
    • Motivált. Túl a közhelyen, tényleg. Egyfelől nem üzemeltetned kell, hanem alkotnod is, másfelől jó kis összetett feladat az, hogy az egészet vidd a hátadon, kell hozzá motiváció!
    • Vásárlóként gondolkodik. Értsd őket, ha érted, mi “dolgozik” bennük, akkor könnyű lesz az utat megtalálni a szívükhöz.

Amit kínálunk

    • Versenyképes fizetést. Azt hiszem, így szokták mondani. Szeresd csinálni, amit csinálsz és még meg is fizetünk érte.
    • Kibontakozási lehetőséget. Győzz meg minket mi lenne a jó, és csináljuk úgy! Ne üzemeltess, alkoss!
    • Jó csapatot. Én jófej vagyok eléggé, de a többiek is elmennek.... De én vagyok a legjobb fej.
    • Kiszámítható környezetet. Lassan 10 éve csináljuk, nem holnap lesz vége.

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye
    Budapest szívében (Madách Trade Center, a Gozsdu Udvarban a Deák tértől 3 perc séta)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tréner, Coach
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1075 Madách Imre út 13-14.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales Workshop Előadó
  • Rövid pozíció név: Workshop Előadó
  • Hirdető cég: MiniCRM Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VII. kerület
  • Feladatok: Korántsem annyi, hogy egy workshopot meg kell tartania és kész. Ez egy összetett feladat, ami sokféle skill-t, sok kreatív munkát, sok “zongoratologatást” és sok kitartást igényel. Igen, ez egy egész embert igénylő feladat, mert a következők fognak hozzád tartozni: Tartalomgyártás a workshopra. Van már egy kitalált, működő tartalom, amit át kell venni, ezt A/B teszteld, fejleszd, formáld tökéletesre. Tartalomgyártás, hogy eljöjjenek a workshopra. Miért fognak eljönni? Mi legyen a landing page-n? Mik a hívószavak? Legyél lendületes, tesztelj, fejlessz, juss el a tökéletesig. Megtanulni a terméket. A jó hír az, hogy van egy nagyon jó termék. Ez egy “sales workshop”, nem oktatás. Ha érted az értékesítői észjárást és érted a terméket, akkor csak oda kell eljutnod, hogy ezt a téged hallgatók is megértsék. Ha át tudod adni ezt a fajta lelkesedést nekik, nyerő vagy! Toborzást, meghívást intézni. Jó hír, hogy van egy jó CRM rendszerünk, így annyira nem lesz bonyolult. (és még kapsz is benne segítséget) Rendezvényeken részt venni. Nem csak a hazai pályán kell győzni, sőt, idegenben sem jó az X. Nem beérni az egész jóval. Az már rég megvan, ha mi is így gondolkoznánk, akkor nem is keresnénk embert. Nekünk ez az elképzelésünk, szeretnénk, ha valaki profibban csinálná, mint mi, erről meg is győzne minket, hogy később egy csapatot építhessünk köré. Megvalósítod nálunk?
  • Elvárások: Érti az értékesítői szemléletet. Valószínűleg előny, ha értékesítői területről érkezel, de nem kizáró ok, ha nem. Meggyőző, jó előadói képesség. Szálljon át a lelkesedésed a közönségre és mutasd meg, miért oldja meg az életük egyik felét a MiniCRM. Kevés időd lesz rá, jól kell csinálni! Szeret szerepelni. Ha utálsz emberek elé kiállni és kínként éled meg minden nap, akkor az nem lesz jó senkinek. Jó történetmesélő. Ha te vagy az az ember, akit tátott szájjal hallgatnak akkor is, ha egy Tarr Béla filmről mesélsz, akkor te leszel a mi emberünk! Ismeri a döntés/befolyásolás pszichológiáját. Tudomány már itt is. Kiderült, hogy az emberi agy hasonlóan működik mindenkinél. Durva, tegnap még a holdra szálltunk, ma meg már ez. Megkérdezi első interjún, hogy mik lesznek a KPI-ok. A számok makacs dolgok, mi szeretünk azok alapján haladni. “Faith is good, control is better!” Túl van már az elsőn. Ha eddig egy barlangban ültél és először adnál elő embereknek, az nem ideális. Motivált. Túl a közhelyen, tényleg. Egyfelől nem üzemeltetned kell, hanem alkotnod is, másfelől jó kis összetett feladat az, hogy az egészet vidd a hátadon, kell hozzá motiváció! Vásárlóként gondolkodik. Értsd őket, ha érted, mi “dolgozik” bennük, akkor könnyű lesz az utat megtalálni a szívükhöz.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: MiniCRM Zrt.>