Megbízónk a világ vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó nemzetközi (50 országban jelen lévő) vállalat magyarországi cégcsoportja.

Az alábbi munkakörbe keresünk számukra munkatársat.

Sales team leader

Feladatok:

  • A laboratóriumi szolgálatások magyarországi értékesítésével kapcsolatos feladatok ellátása (az új cégeknél teljeskörű ügyintézés, a meglévőket a kollégákkal koordinálja)
  • Értékesítési célszámok meghatározásában való aktív részvétel, piaci növekedés biztosítása a sales munkatársakkal közösen
  • Szakmai kapcsolattartás ügyfeleinkkel szolgáltatásainkról, illetve a piacot érintő esetleges eseményekről, változásokról
  • Potenciális új ügyfelek felkeresése, ügyfélkör bővítése (akár hideg hívások)
  • Értékesítési csapat (2 fő: 1 meglévő ügyfelek - sales, 1 back office) koordinálása: feladatok felosztása majd ellenőrzése, kollégák támogatása, motiválása

Elvárások:

  • Felsőfokú releváns természettudományi végzettség, preferáltan agrár/élelmiszermérnök
  • 3-5 év B2B (komplex) szolgáltatás értékesítésben, illetve főként területi értékesítésben (üzletkötőként) szerzett tapasztalat
  • 1-3 év csapat irányításban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú/Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Értékesítői véna, sales-es beállítottság
  • Dinamikus, lendületes személyiség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Magas bónusz rendszer
  • Céges autó, laptop, telefon biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Szakmai önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk: