A Lind Gáz Magyarország Zrt. a Linde csoport tagja, mely a világ vezető, ipari és egészségügyi gázokkal és az ehhez kapcsolódó mérnöki tevékenységekkel foglalkozó vállalata. A Linde csoport világszerte több mint 100 országban van jelen, árbevétele a 2017-es üzleti évben 17,113 milliárd euró volt.
Tudjuk, hogy munkatársaink azok, akik igazán nagyszerűvé tesznek minket, hiszen nekik köszönhetjük eredményeinket. Dolgozóink büszkék tevékenységünkre és tudják, hogy munkájuk által valódi értéket teremtenek partnereink számára. Bátran néznek szembe a fejlődési és tanulási lehetőséget jelentő új kihívásokkal, így járulva hozzá vállalatunk és partnereink sikeréhez.

Sales Support Specialist

    Munkavégzés helye: Budapest

Amit leendő munkatársunknak kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér, hosszú távú tervezhetőség

Leendő munkatársunkra váró feladatok:

  • SAP vevői adatbázis releváns részeinek nyomon követése, fejlesztések bevezetésében való aktív részvétel
  • SAP anyagtörzs kezelése (új anyagok felvitele, meglévők karbantartása), fejlesztési ötletek kidolgozása
  • Riportálási feladatok ellátása SAP és BW rendszerek segítségével
  • Excel és Access alapú adatbázisok létrehozása, kezelése és fejlesztése
  • Értékesítési projektek háttértámogatása
  • Közreműködés a vállalat értékesítési tervének elkészítésében

Amit leendő munkatársunktól elvárunk:

  • Gazdasági területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Access, PowerPoint) ismeretek
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Elemző/analitikus szemlélet

Előnyt jelent:

  • Gazdasági területen szerzett diploma
  • SAP és BW rendszerek ismerete
  • Értékesítési területen szerezett adminisztratív jellegű munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésed önéletrajzzal és motivációs levéllel kiegészítve a „Jelentkezem“ gombra kattintva küldheted el nekünk.

Kérdésed van?
Lépj kapcsolatba velünk!
+36 95 588 206