Sales Support Specialist / Értékesítéstámogató munkatárs

    A MET vezető szerepet tölt be a magyar és a közép-európai energiapiacon, több mint 4000 üzleti partnerrel rendelkezik a régióban. Üzleti partnereink számára változatos termékportfóliót és személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújtunk.

    Nálunk olyan csapattagokkal találkozhatsz, akik élvezik a komplex helyzeteket, amikor igazán megmutatkozhat proaktív, megoldásorientált és kreatív gondolkodásmódjuk. Számunkra nagyon fontos, hogy munkatársaink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, ezért folyamatos visszajelzések, tréningek segítik, hogy elérhesd karriercéljaidat a MET-nél.

Mivel foglalkoznál ebben a pozícióban?

  • Értékesítési csapatunk támogatásával, a már meglévő és potenciális ügyfelekkel való stabil kapcsolat megteremtésével, illetve az üzleti ajánlatok és szerződéstervezetek elkészítésével
  • Mindezt szoros együttműködésben a társosztályokkal a komplex vevőigények kiszolgálása érdekében
  • Innovatív ötletek szállításával, amelyekkel optimalizálni tudjuk folyamatainkat, rendszereinket
  • Projektfelelősként az innovációk megvalósításával
  • A feladataid adminisztrációjával
  • Bejövő és kimenő posta iktatásával
  • Felmerülő ügyféligények kezelésével

Ezeket kínáljuk Neked:

  • Szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energia szektorral, egyedi tudásra tehetsz szert
  • Változatos feladatokkal járó pozíciót tölthetsz be
  • Egyéni fejlődési tervet és tréningeket, melyek segítik a karriercéljaid elérését
  • Motiváló, versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • Egy olyan csapatot, ahol motivált, dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Céges edzőteremet és rekreációs létesítményt az irodaházon belül

Nálunk a helyed, ha…

  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban is
  • Érzel affinitást a folyamatok és rendszerek fejlesztésére
  • Felelősséggel járó pozíciót szeretnél betölteni
  • Szeretnél egy dinamikus és ambiciózus csapatban dolgozni
  • Gazdasági területen szereztél diplomát
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítéstámogató területen
  • Az MS Office programokat magabiztosan kezeled, nagyobb adatbázisok kezelésétől sem jössz zavarba
  • Legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Könnyen megbirkózol a munkában jelentkező csúcsidőszakokkal

Előnyt jelent, ha…

  • Van tapasztalatod CRM-rendszerek használatában
  • Dolgoztál már az energia szektorban
  • Írsz nekünk egy rövid motivációs levelet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Szívesen csatlakoznál hozzánk? Várjuk jelentkezésedet!