Grinsect
Csatlakozz hozzánk

Sales specialista

pozícióba!
Magyarország úttörő rovaripari vállalkozásaként a Grinsect a fekete katonalégy tenyésztésével, takarmányozási célú feldolgozásával, valamint tartás és feldolgozástechnológiájának fejlesztésével, automatizálásával foglalkozik. Innovációink célja, hogy a fehérje előállítás környezetbarát módon, a lehető legkisebb ökológiai lábnyomot hagyva történjen, miközben alternatív megoldásokat kínálunk a melléktermék feldolgozás és takarmány előállítás terén.

Főbb feladatok, munkák:

ADD EL A JÖVŐ TAKARMÁNYÁT! ÉRTÉKTEREMTŐ MUNKÁDDAL TE IS HOZZÁJÁRULHATSZ A GRINSECT MEZŐGAZDASÁGI INNOVÁCIÓJÁNAK TÉRNYERÉSÉHEZ!

Milyen feladatok várnak rád?
  • Értékesítési folyamatok fejlesztése, automatizálása
  • Ügyfelekkel való rendszeres és folyamatos kapcsolattartás
  • Új ügyfelek, partnerek felkutatása személyes bemutatkozókon, telefonon keresztül
  • Meglévő partnerek látogatása, kiszolgálása, további értékesítés generálása
  • Indikatív ajánlatok készítése, egyedi kondíciók kidolgozása
  • Értékesítési stratégia kidolgozása a marketing osztállyal együttműködésben
  • Sales riportok és előrejelzések készítése
  • Versenytársak és a piac folytonos monitorozása
  • Piaci igények folyamatos monitorozása, új üzleti lehetőségek, javaslatok megfogalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mezőgazdasági értékesítésben/kereskedelemben szerzett 1-3 éves tapasztalattal rendelkezik
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány (saját autó előny)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Értékesítői attitűd - Jó fellépés, magabiztos, célratörő, dinamikus egyéniség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Érdeklődés a mezőgazdaság, takarmányozási trendek iránt
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Mezőgazdaságon belüli kapcsolati háló

Amit kínálunk:

Alap juttatási csomagon felül megtérítjük a munkába járással kapcsolatos költségeidet, illetve a munkavégzéshez szükséges eszközöket, gépeket és programokat is biztosítjuk számodra.
Fiatalos csapatunk részeként igazi értékteremtő munkát végezhetsz, és velünk együtt dolgozhatsz egy környezetbarátabb mezőgazdaságért.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6728 Szeged, » Szeged

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével!