Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Mirage Medic Hotel (GREEN CARE KFT.)

Sales / Sales asszisztens

munkatársat keres

Elvárások, feladatok:

  • sales manager munkájának támogatása
  • értékesítői véna
  • HostWare program ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • proaktív, dinamikus, nagy munkabírású személyiség
  • jó együttműködési készség, csapatmunka
  • stabil angol nyelvtudás (írott és beszélt formában)
  • Word, Excel ismerete, magabiztos használata, tízujjas vakírás

Előny:

  • több nyelv ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés értékesítés-ösztönző csomaggal
  • telefon használat
  • dinamikus, fiatal, lendületes csapat
  • önálló és jól mérhető munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Mirage Medic Hotel (GREEN CARE KFT.)>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales / Sales asszisztens
  • Rövid pozíció név: Sales asszisztens
  • Hirdető cég: Mirage Medic Hotel (GREEN CARE KFT.)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Elvárások: sales manager munkájának támogatása értékesítői véna HostWare program ismerete jó kommunikációs készség proaktív, dinamikus, nagy munkabírású személyiség jó együttműködési készség, csapatmunka stabil angol nyelvtudás (írott és beszélt formában) Word, Excel ismerete, magabiztos használata, tízujjas vakírás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-13
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 2