Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Stabil háttérrel rendelkező, e-kereskedelem területén piacvezető, multinacionális partnercégünk számára keresünk

Sales Representative

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új partnerek felkutatása és megkeresése
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése és lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Napi tevékenységek megfelelő adminisztrációja
  • Jelentések, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 év értékesítés területen szerzett tapasztalat
  • Jó értékesítési és prezentációs készség
  • Magas fokú kommunikációs és szervezői készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, főként Excel)
  • Proaktív problémamegoldó készség
  • Értékesítési és/vagy banki, biztosítói tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.