PannonLife Insurance Zrt.

sales representative pozícióba keres munkatársakat.

Sales representative

Feladatok:

    · négy fő tartós profitot biztosító szolgáltatási csomag értékesítése KKV ügyfelek részére;

    · hosszú távon is eredményes ügyfélkapcsolatok kialakítása és működtetése;

    · kockázatviselő képesség meghatározása - ügyféligényen alapuló ajánlatok menedzselése;

    · a szerződésekhez kapcsolódó adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    · közép- vagy felsőfokú végzettség;

    · az első pillanattól kezdve építő, fejlesztő embereket keresünk, akik tudják értékelni a szakmai fejlődést biztosító környezetet;

    · önálló munkavégzésre való képesség, nagyfokú mobilitás;

    · elkötelezettség a önképzés irányában;

    · pontosság és üzleti megjelenés;

    · proaktív, dinamikus, agilis, személyiség;

    · MS Office felhasználói szintű számítógépes ismerete;

    · B kategóriás vezetői engedély;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    · gazdasági végzettség, vagy érdeklődés;

    · meglévő értékesítési tapasztalat;

    · Budapesten vagy 60 km-es körzetében található lakóhely. (Távolabbi lakóhellyel rendelkezők jelentkezését abban az esetben várjuk, ha a budapesti, Budapest környéki tartózkodás megoldható számára.).

Amit kínálunk:

    · alapjövedelmet és jutalékot;

    · exkluzív, belvárosi irodahelyiséget és kialakított infrastruktúrát;

    · hosszú távra kalibrált, stabil vállalkozás kiépítésének lehetősége;

    · lehetőség, hogy a világ pénzügyi tanácsadói elitjéhez csatlakozhasson;

    · stratégiánk és vállalati képzésünk, strukturált kialakításának köszönhetően végigkísérjük a tanácsadót a teljes pályáján, egyedülálló tréning- és coach támogatással;

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Visegrádi utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, ha a folyamatos képzéssel, fejlődéssel járó életvitel fontos számára.