Lakásparfüm.hu Kft.

Munkatársat keresünk

Sales Representative

pozícióba.

A Lakásparfüm 2018 óta kínál lakásillatosító megoldásokat az illatok szerelmesei számára. Több mint 15 gyártó cég kiváló illatosító termékeit forgalmazzuk a világ minden tájáról és kínáljuk a hazai fogyasztók számára. Leendő kollégánk feladata lesz többek között a B2B értékesítés már meglévő és új ügyfelek részére továbbá, hogy új és innovatív illatmarketing szolgáltatásainkat megismertesse a magyarországi hotelek, vendéglátó egységek, egészségügyi központok és rendelők, spa-wellness és fitness központok, irodák és kereskedelmi egységek képviselőivel új partneri kapcsolatok kialakítása révén.

Szereted az illatokat? Szívesen dolgoznál exkluzív lakásparfümökkel? Hallottál már az illatmarketingről? Igazi értékesítési és üzletkötési vénával rendelkezel és kitartó vagy? Jelentkezz hozzánk Sales Representative pozíciónkra és gyakorlatorientált tudást kapsz tőlünk!

Új kollégát keresünk, aki Sales Representative pozícióban fontos szerepet fog betölteni cégünk nagykereskedelmi tevékenységének kiépítésében, továbbá új, potenciális partnerekkel ismerteti meg illatmarketing szolgáltatásainkat.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkeresése, igényeik felmérése, illatmarketing szolgáltatások értékesítése,
  • B2B értékesítés már meglévő és új ügyfelek részére,
  • Technológiák ismertetése az ügyfelek részére,
  • Szaktanácsadás és árajánlatok készítése,
  • Partnerlátogatások megszervezése, partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása önállóan,
  • Versenytársak és piaci trendek nyomonkövetése,
  • Rendelésben való részvétel,
  • Beérkező áruk átvétele, leltározása,
  • Számlák készítése, rendszerezése és iktatása.

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel,
  • Rendelkezz 1-3 éves B2B területen szerzett értékesítői tapasztalattal,
  • Beszélj idegen nyelvet (angol),
  • Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (World, Excel),
  • Szeress emberekkel beszélgetni és értékesíteni,
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése,
  • Légy önálló és legyen kiváló tárgyalási készséged,
  • Rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal és legyen vezetési tapasztalatod.

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel,
  • Rendelkezel webshop szerkesztői ismeretekkel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem, plusz jutalék,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Változatos és érdekes napi teendők,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és egyedi tudás megszerzése.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével lehet.