A PILOT japán írószergyártó és forgalmazó vállalat, akinek magyarországi leányvállalatához keresünk,

Sales representative

(vállalati és e-kereskedelem)
munkatársat.

Ha Te olyan valaki vagy,

  • aki szeretsz új embereket megismerni,
  • a környezeted szerint a jeget is eladnád az eszkimóknak,
  • érdekel az online értékesítés és szívesen használod is,
  • és szeretnél egy sikeres csapat tagja lenni,

akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel; új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Ügyféllátogatások szervezése és bonyolítása - országosan
  • Szerződések, megállapodások előkészítése
  • Akciók, promóciók tervezése, előkészítése és kivitelezése
  • Marketing stratégia képviselete és megvalósítása a partnereknél
  • Pozitív üzleti és vásárlói kapcsolat kialakítása és fenntartása
  • A kitűzött eladási mutatók és a célok elérése
  • Oktatások, prezentációk tartása
  • Kategória menedzsment és konkurenciaelemzés
  • Riportálás angol és magyar nyelven

Szükséges szaktudás és tapasztalat:

  • Legalább 3 éves értékesítői tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B2B2B és/vagy B2B2C értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, közgazdaság vagy marketing szakon
  • Erős, felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlattal.

Szükséges képesség:

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.
  • Magabiztos, határozott kiállás, "can-do" attitűddel párosítva
  • Erős értékesítési véna, vevőközpontú szemlélet
  • Képes a célközönségnek megfelelő prezentációk készítésére és előadására

Amit megbízónk kínál:

  • Bejelentett jövedelem és juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés
  • Barátságos környezet

Egyéb:

    Az állás rendszeres országon belüli utazással jár, valamint alkalmanként külföldi találkozókon való részvétellel.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Érdeklődése esetén várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát – bérigény megjelölésével – a „Jelentkezem” gombon keresztül.