Eni Austria GmbH Magyarországi Fióktelepe

Területi képviselőt

keresünk ipari kenőanyagok értékesítésére az Eni Austria GmbH Magyarországi Fióktelepének szervezetébe, dél-magyarországi régióba.

Főbb feladatok:

  • A meglévő ügyfelek kezelése
  • Az ügyfélkapcsolatok bővítése
  • Szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Ügyfelek részére szakmai tanácsadás
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Beszámolók, jelentések készítése
  • Megrendelések intézése
  • Aktív részvétel az értékesítési folyamatokban
  • Az értékesítési és stratégiai tervek teljesítése

Követelmények:

  • Mérnök végzettség
  • Értékesítési tapasztalat (ipari területen)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Képességek:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Gyártástámogatásban való jártasság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Egyéb információ az állásról:

    Helyszín: Eni Austria GmbH Magyarországi Fióktelep / Dél-Magyarország

    Munkaszerződés:
    Határozatlan idejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

Please send us your application documents with the „Jelentkezem” button underneath.