TRUMPF Hungary Kft.

A csúcstechnológiát képviselő TRUMPF vállalatcsoport gyártási megoldásokat kínál a lemezmegmunkáló szerszámgépek és a lézertechnika területén. A feldolgozóipar digitális hálózatai által igényelt tanácsadás, gyártóeszköz-platform- és szoftverkínálat hajtja a vállalatot előre. A TRUMPF technológiai és piacvezető szerepet tölt be a rugalmas lemezmegmunkálás és az ipari lézerek területén.

A 2018/19 üzleti évben a vállalatcsoport 14.500 munkatárssal 3,8 milliárd euró árbevételt ért el. Több mint 70 leányvállalattal a vállalatcsoport majdnem minden európai országban, Észak- és Dél-Amerikában valamint Ázsiában van jelen.

Termelő vállalatok Németországban, Franciaországban, Nagy-Britanniában, Olaszországban, Ausztriában és Svájcban, Lengyelországban, az Egyesült Államokban, Mexikóban, Kínában és Japánban találhatók

Legyél részese TE is a sikereinknek!

Folyamatosan fejlődő csapatunkba after sales területre

SALES munkatársat

keresünk!

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, piacvezető, családi tulajdonú multinacionális cégnél dolgozni? Fontos számodra a kihívás és a biztonság?

Akkor NÁLUNK A HELYED!

Feladataid lesznek:

  • TRUMPF alkatrészek aktív értékesítése
  • Szolgáltatási szerződések piaci értékesítése, folyamatos karbantartása
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Szerviztevékenységhez kapcsolódó ajánlatkérések feldolgozása, ajánlatkészítés
  • Marketing akciók szervezése After Sales területen
  • Rendszeres vevőlátogatás

Amit kérünk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol vagy német nyelvismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, mobilitás

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Nagy értékű beruházási javak értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Gépész/Villamosmérnök felsőfokú végzettség
  • 3-5 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Versenyképes bérezés
  • Korszerű munkaeszközök
  • Vállalati gépkocsi

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vecsés

Magyar nyelvű önéletrajzodat pdf formátumban a Jelentkezem gombra kattintva várjuk! Az önéletrajz elnevezése tartalmazza a jelentkező nevét és a pozíció megnevezését is!