Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
mobiltelefon készülék és tartozék disztribútor
munkatársat keres

Sales

pozícióra, budapesti irodájába

FELADATOK:

  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, értékesítés
  • Éves és negyedéves tervek teljesítése
  • Forecast készítése, saját készletszint optimális szinten tartása
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • A vevői igények teljes körű kezelése, folyamatos látogatás
  • Piaci változások, trendek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Akciók szervezése
  • Heti szintű riportálás a vezetőség felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági/felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Aktív MS Excel ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés, kiemelkedő időgazdálkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Disztribútor/nagykereskedő cégnél szerzett munkatapasztalat
  • A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Okostelefon, laptop, céges autó
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Csillagszem utca 15.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Strong & Unique Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales munkatárs
  • Hirdető cég: Strong & Unique Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, értékesítés Éves és negyedéves tervek teljesítése Forecast készítése, saját készletszint optimális szinten tartása Árajánlatok készítése, nyomon követése A vevői igények teljes körű kezelése, folyamatos látogatás Piaci változások, trendek folyamatos figyelemmel kísérése Akciók szervezése Heti szintű riportálás a vezetőség felé
  • Elvárások: Gazdasági/felsőfokú végzettség Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt) Aktív MS Excel ismeret Pontos, precíz munkavégzés, kiemelkedő időgazdálkodás Kiváló kommunikációs készség Ügyfél centrikus hozzáállás Jó problémamegoldó készség „B” kategóriás vezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1