Szereztél már értékesítési tapasztalatot a fuvarozás nagy világában? Akkor téged keresünk egy stabil háttérrel rendelkező, családias légkörű, uniós fuvarozással foglalkozó vállalkozáshoz!

Sales munkatárs fuvarozás területre

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég további növekedésének előmozdítása a magyar és külföldi ügyfél portfólió hatékony bővítésével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú, vagy min. középiskolai végzettség
  • sales gyakorlat a nemzetközi fuvarozás területén
  • Ezen a területen megszerzett ügyfélismeretség
  • tapasztalat nemzetközi munkavégzésben
  • kiváló kommunikációs készség
  • proaktív, stressztűrő személyiség
  • felsőfokú (vagy erős középfokú) angol nyelvtudás szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Holland, vagy német nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (kezdő 800-1000 EUR nettó, próbaidő után bónusz lehetőség),
  •  szakmai képzések

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.