Gum-Tech Kft.

Cégünk gyártó és forgalmazóként környezetbarát megoldásokat kínál játszótéri tartozékok és széles körben használt gumilapok területén.

Munkatársat keresünk

Sales munkatárs / értékesítő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Játszótéri, fitnesztermi és lovardákban használható gumilapok értékesítése
    • Kapcsolattartás külföldi partnereinkkel
    • Értékesítési folyamat irányítása, sikeres lezárása
    • Kapcsolatteremtés a lehetséges külföldi partnerekkel, telefonos megkeresések, tárgyalások lebonyolítása, partneri viszony kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 5 év értékesítési tapasztalat
    • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
    • Német és angol tárgyalóképes nyelvtudás
    • B. kategóriás jogosítvány
    • Önálló munkavégzés
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Mandarin nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • Professzionális munkakörnyezet
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Céges telefon
    • Kiemelt bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

6050 Lajosmizse

fényképes önéletrajz