Territory Influence

A Territory Influence (korábban trnd) Európa legnagyobb influencer marketing és Word-of-Mouth Marketing szolgáltatója. 2005 óta a marketing megreformálásán dolgozunk. A piacon egyedülálló módon kínálunk influencer megoldásokat a legnagyobb és a legkisebb (nano-) influencerekkel.
Ügyfeleink között világszerte olyan nevek szerepelnek mint pl. a Procter & Gamble, Henkel, Nestlé, Sony, Mars, Philips, Bosch, Microsoft és sokan mások. Európa 16 országában működünk, kelet-európai regionális központunk Budapesten van.

Jelenleg 2011 óta működő budapesti irodánkba keresünk kampányaink, megoldásaink értékesítésével foglalkozó munkatársat.

Sales Manager Magyarország.

Főbb feladatok:

    Cégünk által kínált influencer marketing megoldások értékesítése, a piac bővítése új ügyfelek bevonzásán keresztül.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítésben és marketinges szerzett tapasztalat – minimum 6 év releváns szakmai tapasztalat
  • Határozott, meggyőző fellépés
  • Kiváló írásos és szóbeli kommunikáció
  • Jó prezentációs készség
  • Nagyon jó érvelési készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás.
  • Kiépített marketinges ügyfélkör az FMCG és/vagy (háztartási) elektronikai eszközöket gyártó vállalatok körében

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás Európa egyik legnagyobb influencer marketing szolgáltatójánál
  • Tanulási lehetőség: rengeteg új információ az influencer és WOM marketinggel kapcsolatban
  • Egy izgalmas cég terjeszkedésében, fejlődésében való közreműködési lehetőség
  • Motivált, barátságos csapat, kellemes munkakörnyezet, jó hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1118 Dayka Gábor utca 3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.