Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SPIRIT ONE KFT.

Az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermal Spa***** superior szálloda fiatal, sikeres, dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársat

Sales Manager

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

    • folyamatos kapcsolattartás már meglévő ügyfelekkel
    • új potenciális üzleti és szabadidős piacon tevékenykedő ügyfelek akvirálásában aktív részvétel, a szálloda számára potenciális hazai és külföldi cégek felkutatása
    • adatbázis építés, szállodai mikro-célcsoportok felkutatása
    • a szálloda hiteles képviselete a partner felé
    • szállodai képviselet ellátása különböző rendezvényeken, workshop-okon, szakmai napokon
    • ártárgyalások lefolytatása - megadott árinstrukciók és kondíciók alapján - a szálloda értékesítési irányelveinek figyelembe vételével árajánlatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • meglévő és működő céges kapcsolati háló elengedhetetlen
    • kiemelkedő kommunikációs készség
    • dinamikus, értékesítés-orientált személyiség
    • megnyerő és határozott fellépés
    • kiváló prezentációs készség
    • min. 1 éves hasonló, vagy azonos területen végzett sales tevékenység
    • angol nyelvtudás
    • német nyelv ismeret előnyt jelent
    • szakirányú felsőfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    1-3 év szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SPIRIT ONE KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales Manager
  • Rövid pozíció név: Sales menedzser
  • Hirdető cég: SPIRIT ONE KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: folyamatos kapcsolattartás már meglévő ügyfelekkel új potenciális üzleti és szabadidős piacon tevékenykedő ügyfelek akvirálásában aktív részvétel, a szálloda számára potenciális hazai és külföldi cégek felkutatása adatbázis építés, szállodai mikro-célcsoportok felkutatása a szálloda hiteles képviselete a partner felé szállodai képviselet ellátása különböző rendezvényeken, workshop-okon, szakmai napokon ártárgyalások lefolytatása - megadott árinstrukciók és kondíciók alapján - a szálloda értékesítési irányelveinek figyelembe vételével árajánlatok készítése
  • Elvárások: meglévő és működő céges kapcsolati háló elengedhetetlen kiemelkedő kommunikációs készség dinamikus, értékesítés-orientált személyiség megnyerő és határozott fellépés kiváló prezentációs készség min. 1 éves hasonló, vagy azonos területen végzett sales tevékenység angol nyelvtudás német nyelv ismeret előnyt jelent szakirányú felsőfokú végzettség
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.16