Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Országos lefedettséggel rendelkező létesítménygazdálkodó cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Sales Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • részvétel az értékesítési stratégia és terv összeállításában
  • központi értékesítést ösztönző intézkedések koordinációja, irányítása és ellenőrzése
  • ügyfél adatbázis kezelése, új ügyfelek felkutatása, kapcsolat felvétel
  • projektellenőrzés, vevő elégedettség mérésben való részvétel, vevői többlet igények felmérése
  • értékesítési prezentációk megtartása jelenlegi és potenciális ügyfeleknek
  • szakmai rendezvényeken való részvétel
  • a cégcsoport kapcsolatrendszerének bővítése
  • piacfigyelés és versenyelemzés
  • ügyfelek sajátosságainak megfelelő megoldások fejlesztésében történő együttműködés
  • a másodlagos kutatásban való együttműködés (a piac- és a paneladatok elemzése, sajtószolgálat)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (mérnök/műszaki menedzser/közgazdász)
  • minimum 5 év ingatlanpiaci és/vagy facility management tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • épületgépészeti-, épületszerkezeti rendszerek ismerete
  • ingatlanpiaci standardok, fogalmak és szereplők ismerete
  • projektek pénzügyi tervezéséhez kapcsolódó alapszintű ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • teljesítményorientált, következetes személyiség
  • önmagára és munkájára igényes személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ingatlanpiaci és facility management benchmark ismerete
  • sales tapasztalat
  • szolgáltatói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyi háttér
  • szakmai támogatás
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.
A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (sales manager)

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales Manager
  • Rövid pozíció név: Sales manager
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város:
  • Feladatok: részvétel az értékesítési stratégia és terv összeállításában központi értékesítést ösztönző intézkedések koordinációja, irányítása és ellenőrzése ügyfél adatbázis kezelése, új ügyfelek felkutatása, kapcsolat felvétel projektellenőrzés, vevő elégedettség mérésben való részvétel, vevői többlet igények felmérése értékesítési prezentációk megtartása jelenlegi és potenciális ügyfeleknek szakmai rendezvényeken való részvétel a cégcsoport kapcsolatrendszerének bővítése piacfigyelés és versenyelemzés ügyfelek sajátosságainak megfelelő megoldások fejlesztésében történő együttműködés a másodlagos kutatásban való együttműködés (a piac- és a paneladatok elemzése, sajtószolgálat)
  • Elvárások: felsőfokú végzettség (mérnök/műszaki menedzser/közgazdász) minimum 5 év ingatlanpiaci és/vagy facility management tapasztalat tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban) épületgépészeti-, épületszerkezeti rendszerek ismerete ingatlanpiaci standardok, fogalmak és szereplők ismerete projektek pénzügyi tervezéséhez kapcsolódó alapszintű ismeretek kiváló kommunikációs készség teljesítményorientált, következetes személyiség önmagára és munkájára igényes személyiség B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17