A Pannon Outdoor Group pályázatot hirdet

SALES MANAGER

pozíció betöltésére.

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő, stabil cégcsoporti háttér.
  • Kiszámítható, teljesítményarányos jövedelem, alapbér+értékesítési bónusz.
  • Önálló munkavégzési lehetőség.
  • Változatos, szerteágazó feladatkör.
  • Igényes munkakörnyezet, nagyon jó munkahelyi légkör.

Feladatok

  • A cég reklámberendezéseinek folyamatos értékesítése, új partnerek/potenciális reklámozók felkutatása,
  • akár külső helyszíneken is.
  • Új hirdetők bevonása a közterületi reklámpiacra, folyamatos cégképviselet.
  • Hosszú távú együttműködések létrejöttének elősegítése (személyes találkozók, ügyfélkapcsolatok ápolása).
  • Az értékesítési stratégia kiépítésében való részvétel, árképzési javaslatok kidolgozása.
  • A potenciális és már meglévő partnereink igényeinek felmérése alapján összeállított kampányajánlatok kidolgozása, összeállítása, prezentálása.
  • A partnerekkel történő megegyezés előkészítése, szerződéskötés.
  • Az értékesítéshez kapcsolódó produkciós tevékenység koordinálása, delegálása, folyamatos ellenőrzése.
  • Dokumentációk készítése és kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (ajánlati listák karbantartása, ajánlatok kiküldése, levelezés, stb.).
  • A termékválaszték karbantartása, bővítési javaslatok előkészítése.
  • Köztéri reklámtevékenységgel összefüggő pályázati anyagok összeállítása.
  • Belső szoftver felhasználói szintű használata a napi munkavégzés során.

Elvárások

  • Értékesítési munkakörben vagy területen szerzett tapasztalat.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Excel, Word, PowerPoint magabiztos ismerete, használata.
  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállással, mérhető eredményre törekvés.
  • Érdeklődő, nyitott és jó kommunikációs készségű pályázó.
  • Igényes, precíz, lelkiismeretes, önálló munkavégzésre képes.

Előnyök

  • reklámfelület értékesítési tapasztalat
  • saját ügyfélkör
  • B kategóriás jogosítvány
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • jó műszaki érzék

    Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Tóváros lakópark

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz, kísérőlevél (fizetési igény megjelölésével)