Sales Manager (műszaki terület)

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által képviselt SMT gyártóberendezések értékesítése elektronikai gyártócégeknek
  • Ügyfél-adatbázis folyamatos karbantartása, új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Új- és meglévő ügyfélkör rendszeres látogatása, vevői kérések/problémák hatékony kezelése
  • Árajánlatok elkészítése, megrendelések, szállítások nyomonkövetése
  • A hozzá tartozó termékek, berendezések magas szintű műszaki ismerete a hatékony értékesítés érdekében
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás, sales forecast-ok készítése
  • Kapcsolattartás a cég sales és service csapatával, negyedéves tervek/forecast-ok elkészítése
  • Bemutatók szervezése, lebonyolítása
  • Rendszeres külföldi oktatásokon, továbbképzéseken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • SMT gyártási folyamatok ismerete, műszaki salesben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Megfelelő angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitott, kommunikatív, proaktív személyiség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • attraktív kompenzációs csomag (alapbér + bónusz)
  • céges autó, laptop, telefon (magánhasználatra is)
  • kreatív, támogató csapat
  • rugalmas munkavégzési hely

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.