Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FMCG termékekkel foglalkozó magyar külkereskedelmi cég keres pályakezdő munkatársat

Sales Manager

munkakörbe.

Rólunk

    Tőkeerős, magyar tulajdonú, exportorientált, táplálékkiegészítő termékekkel foglalkozó vállalat vagyunk. Dinamikusan növekvő cégként kiemelten fontos számunkra a kölcsönös lojalitás, a hosszú távra gondolkodás, ennek a munkaadó és a munkavállaló oldalán megjelenő minden előnyével együtt. Rugalmasak vagyunk a mindennapos problémákkal szemben, és ezzel arányos mértékben rugalmasságot várunk el a jelentkezőktől is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítési rendszer kialakításában részvétel
  • Értékesítési, árképzési, üzletfejlesztési terv és stratégia megalkotásában való önálló részvétel
  • Éves szerződések, és kondíciók letárgyalása
  • A termékválaszték karbantartása, kialakítása, bővítése
  • Kiemelt projektek támogatása, az ügyvezető munkájának segítése
  • Piackutatás, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szakmai anyagok teljes körű elkészítése, előkészítéstől a szerződéskötésig
  • Ajánlatok beszerzése ill. készítése, ajánlatok elbírálásában való részvétel
  • Külföldi és magyar cégekkel való kapcsolattartás
  • Sales point-ok online felkutatása
  • Külföldi retail sales point-ok megkeresése, látogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német, francia, spanyol, olasz vagy lengyel nyelv valamelyikéből felsőfokú ismeret, teljesen folyékony beszéd és íráskészség
  • Strukturált, eredmény-orientált gondolkodás, analitikai szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás, jó stressztűrő képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Lelkes, motivált csapat
  • Versenyképes alapjövedelem és jutalék

Szükséges tapasztalat:

    Nincs szükség különösebb tapasztalatra. Ami kell azt nálunk megtanulod. Természetesen értékesítési környeztben szerzett rövid tapasztalat nem baj ha van, de ha nincs, az sem hátrány, viszont fontos, hogy az adott idegen nyelven jól beszélj. Olyan embereket keresünk akik ambíciózusak és szeretnének tanulni.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Francia - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Spanyol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Olasz - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Lengyel - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales Manager
  • Rövid pozíció név: Sales Manager
  • Hirdető cég: Magyar külkereskedelmi cég
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az értékesítési rendszer kialakításában részvétel Értékesítési, árképzési, üzletfejlesztési terv és stratégia megalkotásában való önálló részvétel Éves szerződések, és kondíciók letárgyalása A termékválaszték karbantartása, kialakítása, bővítése Kiemelt projektek támogatása, az ügyvezető munkájának segítése Piackutatás, partnerekkel való kapcsolattartás Szakmai anyagok teljes körű elkészítése, előkészítéstől a szerződéskötésig Ajánlatok beszerzése ill. készítése, ajánlatok elbírálásában való részvétel Külföldi és magyar cégekkel való kapcsolattartás Sales point-ok online felkutatása Külföldi retail sales point-ok megkeresése, látogatása
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Német, francia, spanyol, olasz vagy lengyel nyelv valamelyikéből felsőfokú ismeret, teljesen folyékony beszéd és íráskészség Strukturált, eredmény-orientált gondolkodás, analitikai szemlélet Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office) Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás, jó stressztűrő képesség Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német, Francia, Spanyol, Olasz, Lengyel
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-18
  • Lejárati dátum: 2018-04-25