Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízónk Európa egyik legrégibb és legismertebb élelmiszer- és gyógyszeripari adalékanyagokat forgalmazó társasága, amely több mint 70 éve építi beszállítói és vevőkapcsolatait. Az Európa 21 országában jelen levő társaság Magyarországon a 90-es évek elejétől működtet leányvállalatot, amely ma már a honi piac megkerülhetetlen szereplője. A több mint 60 beszállító több ezer termékét értékesítő társaság most Sales managert keres.

Sales manager

élelmiszer- és gyógyszeripari adalékanyagok

FELADATAI A KÖVETKEZŐEK LESZNEK:

    A Sales manager a rá bízott termékcsoportok országos értékesítéséért lesz felelős. Munkája során kapcsolatot tart a már meglevő vevőkkel és új üzleti kapcsolatokat keres. Folyamatos szakmai fejlődését biztosítja, hogy kiemelt feladata a vevőkkel közösen végzett termékfejlesztési projektek vezetése, amelyeket saját, jól felszerelt tesztkonyha segít. Munkáját home office rendszerben szervezi.

ELVÁRÁSOK:

    A pozícióra élelmiszeripari- vagy vegyészmérnök végzettségű, adalékanyagok értékesítésében és/vagy élelmiszer-, vagy gyógyszeripari termelésben, termékfejlesztésben egy-két éves gyakorlatot szerzett, jó értékesítési képességekkel bíró, angolul tárgyalási szinten beszélő, dinamikus, domináns, kommunikatív szakemberek jelentkezését várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

MEGTETSZETT ÖNNEK?

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb segítségével küldheti el.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: HILL International Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales manager
  • Hirdető cég: HILL International Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: A Sales manager a rá bízott termékcsoportok országos értékesítéséért lesz felelős. Munkája során kapcsolatot tart a már meglevő vevőkkel és új üzleti kapcsolatokat keres. Folyamatos szakmai fejlődését biztosítja, hogy kiemelt feladata a vevőkkel közösen végzett termékfejlesztési projektek vezetése, amelyeket saját, jól felszerelt tesztkonyha segít. Munkáját home office rendszerben szervezi.
  • Elvárások: A pozícióra élelmiszeripari- vagy vegyészmérnök végzettségű, adalékanyagok értékesítésében és/vagy élelmiszer-, vagy gyógyszeripari termelésben, termékfejlesztésben egy-két éves gyakorlatot szerzett, jó értékesítési képességekkel bíró, angolul tárgyalási szinten beszélő, dinamikus, domináns, kommunikatív szakemberek jelentkezését várjuk.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-05