Globalcar Flottakezelő Kft.
A magyar tulajdonban lévő flottakezelő cégünk alapvetően a piaci igényekhez igazodó, autópark kezelési szolgáltatásokra szakosodott társaság. A céges autók üzemeltetésének kiszervezése akár egy autó esetén is költséghatékony megoldás lehet a saját tulajdonba törté megvásárlással szemben. Mi levesszük a gondot a válláról, Önnek csak a saját vállalkozására kell koncentrálnia. Az autók beszerzésével, karbantartásával, biztosítási ügyeinek intézésével a flottakezelő partner foglalkozik.

Sales Manager

Főbb feladatok, munkák:

    • Új üzleti lehetőségek felkutatása; ajánlatok elkészítése, szerződések megkötése
    • A már meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás; felmerülő igények kiszolgálása
    • Adminisztratív feladatok ellátása, adatbázisok, riportok kezelése, elkészítése
    • Aktív részvétel az üzleti tervek elkészítésében, menedzselésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • célratörő és határozott üzleti szemlélet,
    • kiemelkedő kommunikációs készség,
    • önálló és körültekintő munkavégzés,
    • közép vagy felsőfokú végzettség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
    • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben, vagy finanszírozásban szerzett tapasztalat, továbbá
    • az angol mellett a német nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

    • Kellemes munkahelyi környezet
    • Pozitív vállalati perspektíva
    • Versenyképes fizetés;
    • Céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 25.

Kérem csatolja aktuális önéletrajzát és motivációs levelét, s egyben jelezze bérigényét!