Fruccola (Fruccola Bird Vendéglátóipari Kft.)
Vállalkozásunk több, mint 10 éve van jelen Budapesten és egy több éve zajló kutatás-fejlesztés eredményét kívánjuk egy profi csapat segítségével a hazai irodapiacra bevezetni.
Csatlakozz hozzánk

Sales manager

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Új csapattagunk feladata lesz start-up vállalkozásunk egyedülálló termékének hazai és nemzetközi piacra vezetése, marketing stratégia kidolgozása, implementálása és termékünk közvetlen értékesítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Minimum 5 éves értékesítési tapasztalat
    Smart technology termékek értékesítésében minimum 1 éves tapasztalat
    Marketing stratégia kidolgozásában és implementálásában való tapasztalat
    Érdeklődés a gasztronómia iránt
    Angol nyelv magas szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hazai irodapiaci szereplők ismerete
    Projektmenedzsmenti tapasztalat IT projektekben
    Vendéglátói szektor ismerete
    Német nyelv

Amit kínálunk:

    Rugalmas munkavégzés
    Fiatal csapat
    Változatos feladatok, kreatív munkakör
    Heti több napi home-office lehetőség
    Stabil fizetés, plusz jutalék rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Várjuk fényképes, angol nyelvű önéletrajzodat, a fizetési igény megjelölésével.