Sales manager

MIÉRT a Credit Control ?

  • Hosszútávú kereseti lehetőséget és stabil hátteret biztosítunk
  • Képzési programokkal támogatjuk a fejlődésed
  • Jó teljesítménnyel átlagon felüli jövedelemhez juthatsz
  • Kellemes környezet, támogató vezetés
  • Az egészség jegyében együtt gyümölcsnapozunk

Feladataid:

  • Credit Control céginformációs szolgáltatásainak értékesítése
  • Leendő ügyfeleink telefonos megkeresése
  • Szolgáltatás részletes bemutatása, Ügyfél igények feltérképezése.
  • Igények alapján testreszabott árajánlat készítése, szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás meglévő Ügyfelekkel

Legyél az ideális jelöltünk!

  • pozitív szemléletű, nyitott, érdeklődő személyiség
  • magabiztos
  • empatikus, türelmes, meg tudja érteni az ügyfelek valódi igényeit
  • hatásosan érvel, eredményesen kezeli a kifogásokat
  • könnyen teremt kapcsolatokat és építi a bizalmat
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • pályakezdőként is szívesen látunk
  • pénzügyi vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat előny, de nem alapelvárás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Online értékesítés
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezésedet.