Sales Manager (B2B terület)

BECK AND PARTNERS Kft.

Budapest

Megbízónk a világ egyik vezető kintlévőségbiztosítója, több mint 75 éve segít vállalkozásokat, hogy tartós és fenntartható gazdasági növekedést érjenek el. 20 éve a magyar piac elismert szereplője.
Tevékenysége során ügyfeleinek megmutatja, rövid időn belül hogyan tudják optimalizálni üzleti döntéseiket és csökkenteni a pénzügyi kockázatokat.
Számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkakör harmadát Megbízónk meglévő ügyfeleinek kezelése, a velük való kapcsolattartás és az elégedettségük növelése teszi ki
  • A munkakör fő feladata meglévő értékesítés terv alapján új ügyfelek felkutatása, kontaktálása, komplett szerződéskötési folyamat menedzselése (tárgyalások, ajánlatadás és a szerződés adminisztrációja)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)
  • Minimum 3 év tapasztalat B2B értékesítési szegmensben (biztosítási, banki, pénzügyi, céginformációs, követeléskezelési szolgáltatások, faktoring, lízing területeken szerzett értékesítési tapasztalat előny!)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Korrekt alapbér
  • Összetett bónusz és jutalékrendszer (új ügyfelek, ügyfélmegtartás száma és megkötött szerződések nagysága alapján külön-külön)
  • Cégesautó, laptop, mobiltelefon biztosítása magánhasználtra is
  • Home office lehetőség már a betanulási időszakban is

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítési munkatárs
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: az iroda Budapest XIII. kerületében, a Dózsa György út metrómegálló közelében található, mellette országosan szükséges látogatni az ügyfeleket
  • Munkaidő: hétfőn, kedden és szerdán 8:00 és 17:00 óra között, csütörtökön 8:00 és 16:30 óra között, pénteken 8:00 és 15:00 óra között
  • Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával!
Budapest