Sales Intern (m/f)

Amit kínálunk:

  • Releváns piaci tapasztalat, szakmai gyakorlatnak beszámítható státusz
  • Nemzetközi munkahelyi környezet, fiatalos és dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő kezdő órabér, étkezési támogatás, BKK bérlet támogatás, kedvezmények Henkel termékekre, dolgozói csomag)
  • Rugalmas időbeosztás

Feladatok:

  • Értékesítési folyamatok támogatása; adatbázisok kezelése; prezentációk, grafikonok és diagramok készítése
  • Projekt alapon átfogó elemzések készítése
  • Aktív részvétel a partnerjavaslatok kidolgozásában
  • KAM-ek munkájának segítése
  • A marketing- és sales osztállyal való kapcsolattartás

Akit keresünk:

  • Minimum 1 év AKTÍV felsőoktatási hallgatói jogviszony (preferáltan gazdasági területen)
  • Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő gyakorlat Microsoft Excel és PowerPoint használatában
  • Analitikus szemléletmód, pontos munkavégzés
  • Nyitott, céltudatos személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Munkavégzés minimum heti 25-30 órában Budapesten

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.