Sales intern - Budapest, XIII. kerület (WHC02881) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, XIII. kerület

Partnerük egy budapesti székhelyű greentech startup vállalat, napelemes térkövek kifejlesztője és gyártója. Ez egy olyan napelemes, innovatív térburkolat, amely új, tiszta energiaforrást biztosít a városok, vállalatok és otthonok számára és járul hozzá az esztétikus, fenntartható épített környezethez. A zöld energia termelése mellett a napelemkövek a hulladékcsökkentésben is részt vesznek, mivel a termék alapja újrahasznosított műanyagból készül.

Feladatok:

  • Az értékesítési és marketing csapat napi munkájának támogatása különböző projektekben:

    • Projektfolyamatok megismerése, kezelése, együttműködés társosztályokkal
    • Új partnerek felkutatása a hazai és nemzetközi piacokon egy előre meghatározott stratégia mentén.
    • Hideghívások kezdeményezése és „hideglevelek” küldése, nyomon és után követése
    • Meglévő partnerek, disztribútorok értékesítésben történő támogatása – kapcsolattartás, megrendelések nyomon követése, és egyéb operatív ügyek intézése
    • Vevői rendelések rögzítése a belső rendszerben
    • Havi és negyedéves jelentések, összefoglalók készítése együttműködve a vezetőkkel.
    • További ad hoc feladatok, amely a projektfolyamatokhoz szükségesek

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Folyamatban lévő mesterszakos tanulmányok (műszaki kiemelten preferált)
    • Kapcsolatépítési készségek, folyamatos kommunikáció belső és külső partnerekkel
    • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (elsősorban Excel)
    • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban (napi szinten használatos)
    • Online térben történő kommunikáció magas ismerete
    • Irodai jelenlét (min 3. nap)
    • Munkaidő: 20-25 óra (de lehet több is)

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot!

Amit kínálunk

    • Egy új, innovatív, zöld termék nemzetközi terjeszkedését segítheted elő
    • Nemzetközi partnerekkel dolgozhatsz és az értékesítési és projekt menedzsment területet széles spektrumát megismerheted
    • Betekinthetsz a start-up világ folyamatosan változó, színes, izgalmas világába
    • Egy kis és rugalmas csapat részese lehetsz
    • Rugalmas munkaidő
    • Br. 1400 Ft-os órabér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka