Sales gyakornok - Biatorbágy (WHC021254) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Biatorbágy

Partnerünk alapvető kompetenciái a teherhordó szerkezetek szigetelése, ragasztása, zajcsökkentése, megerősítése és védelme terén már 100 éve széleskörű alkalmazási lehetőségeket talál az építőiparban, csakúgy, mint az iparban, így a gépkocsik, kereskedelmi járművek, hajók és gépek minden fajtájánál.

Feladatok:

    • Kereskedelmi vevők látogatása, a meglévő kapcsolatok ápolása, forgalmának ellenőrzése
    • Vevői igények felmérése
    • Közös fejlesztési tervek elkészítése a partnerekkel
    • Boltokban kihelyezett áruk és polcok monitorozása, a forgalom fejlesztése
    • Új vevők felkutatása
    • Az üzletágvezető által meghatározott forgalom megvalósítása a cég céljainak, üzletpolitikájának megfelelően
    • A cég vevő és termékoldali kereskedelmi stratégiájának és üzletpolitikájának képviselete a működési területen

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Heti minimum 25 óra vállalása
    • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
    • Megbízható, precíz hozzáállás

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot!

Amit kínálunk

    • Br. 1600 Ft-os órabér
    • Betanulás után lehetőség home office munkavégzésre
    • Hosszútávú diákmunka
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Karrierút - tanulmányok befejeztével főállású pozíció megpályázása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Biatorbágy