Erős „sales vénával” rendelkezel és a jövőben egy olyan biztos hátterű munkahelyre vágysz, ahol értéket teremthetsz és megvalósíthatod önmagad? Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz és légy részese egy olyan nagymúltú vállalatnak, ahol ötleteid a jövő technológiájává válhatnak és ahol azzá válhatsz, aki lenni szeretnél!

SALES FOLYAMAT SZAKÉRTŐ

Mint, Sales Folyamat Szakértő kolléga a következők lesznek a feladataid:

  • Folyamatok, módszerek és eszközök fejlesztése / továbbfejlesztése a sales-ben, valamint a folyamatok és módszerek globális bevezetése / megvalósítása.
  • Átveszed a "folyamattulajdonos" szerepkört és biztosítod, hogy az általad birtokolt folyamatok, módszerek és eszközök folyamatosan sikeresen működjenek / legyenek használva házon belül. Ennek érdekében pedig szorosan tartod majd a kapcsolatot a cég központi részlegeivel.
  • Gondoskodsz a meglévő folyamatok optimalizálásáról / hatékonyabb tervezéséről (esetleg a megfelelő kezdeményezésekben is). Továbbá biztosítod ezeket a csatlakoztatott osztályok interfészein is.
  • Átveszed az SAP POE kulcsfontosságú felhasználói szerepét, a POE bevezetésének koordinálását (eddig hogyan működött és hogyan fog működni) és az ügyfélcsoportok központi kapcsolattartását a POE-ben történő feldolgozáshoz
  • Részt veszel a Sales-t érintő auditra való felkészülésben, az audit monitoringjában illetve a follow-up folyamatokban egyaránt

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Min. főiskolai gazdasági területen szerzett végzettség
  • Sales területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (pl.: sales controlling területen tapasztalat, sales területen auditban való részvétel, processekkel foglalkozott és/vagy folyamatbevezetésben/fejlesztésben vett részt a jelölt, kalkulációkat végzett salesen belül, SAP super user volt salesen belül, stb.)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Erős Excel tudás

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • SAP ismeret
  • Automotive területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál számodra:

  • Igazán kimagasló bérezést
  • Cafeteriat (SZÉP kártya)
  • Bejárás támogatást
  • Évvégi bónuszt
  • Lakhatási támogatást
  • Home office lehetőséget
  • Támogató és motiváló munkatársakat, valamint menedzsment csapatot
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Eger

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.