Sales Executive - Financial Sector

Szeretnél részese lenni egy folyamatosan fejlődő, a környezettudatosságban és fenntarthatóságban világszinten élen járó szervezetnek? Rendelkezel sales/IT tapasztalatokkal és nyitott lennél váltani? Nézd meg kit keresünk és jelentkezz ma!

Amit tudni kell a feladataidról:

  • Új ügyfelek megszerzése, üzleti lehetőségek generálása melyek biztosítják számunkra a folyamatos bővülést és eredményességet

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, üzleti partnerekkel

  • Nemzetközi tenderekben való részvétel

  • Üzleti erősségek és ügyféligények megismerése

  • Helyi és nemzetközi iparági trendek követése

Amit mi kérünk tőled:

  • Legyen legalább 2 év tapasztalatod az értékesítés vagy ehhez szorosan kapcsolódó informatikai területen

  • Diplomád BSc/MSc közgazdaság, informatika vagy más kapcsolódó területen

  • Nemzetközi cég vagyunk így fontos, hogy kiváló angol nyelvtudással rendelkezz szóban és írásban

  • Jó ha van tapasztalatod szakértők kihelyezésével kapcsolatosan (de ez nem feltétlen elvárás részünkről)

Amit mi kínálunk neked:

  • Nemzetközi, modern környezet, ahol garantáltan jól fogod magad érezni

  • Innovatív technológiák, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést

  • Hosszú távú perspektíva egy olyan nemzetközi cégben, amelyik világszinten az élvonalban van

Toborzási és kiválasztási csapatunk aktívan dolgozik a Covid-19 járvány idején is. A Capgemini Magyarország Kft. számára fontos az egészséges és biztonságos munkakörnyezet megteremtése, kollégáink védelme és a kiválasztási folyamatban résztvevők pozitív élménye, ezért a kiválasztási folyamatunkat teljes mértékben online végezzük.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.