Mat Solution Group Kft

Csatlakozz hozzánk

Sales és partnerkapcsolati manager

pozícióba!

A Cégről:
Németországi központú, a világ egyik legnagyobb  pénzügyi szolgáltatóháza, Európában piacvezető, a világ több, mint 70 országában nyújt pénzügyi szolgáltatásokat. Több mint 147 000 munkatársat foglalkoztat szerte a világon.
Magyarországon is már több mint 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, piacvezető pozicióban.

Főbb feladatok, munkák:

Elmúlt időszakban elgondolkodtál, hogy változtatnál az életeden, szabadulnál a kötöttségektől, szárnyalnál? Akkor itt az alkalom, ne szalaszd el és csatlakozz fiatal, lendületes, sikeres csapatunkhoz!

  • Ügyfelek telefonon történő felkeresése, teljes körű tájékoztatása, budapesti exkluziv irodánkból vagy végezheted kényelmesen otthonodból
  • Ügyféligények rögzítése számítógépes rendszerben, kalkuláció, ajánlatok készítése
  • Szerződéskötés személyes tárgyalás során vagy távoli azonosítással, online formában.
  • Meglévő ügyfeleknek további termékek ajánlása

Értékesítőink átlagosan 400.000-550.000 forintot keresnek, a kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanácsadók számláján havi 600.000-2.000.000 forint landol

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MNB hatósági engedély vagy bármilyen diploma
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, extrovertált személyiség
  • Fontos a talpraesettség, a fejlett kommunikáció és a jó meggyőző képesség
  • Valóban szeress kapcsolatot létesíteni és beszélgetni emberekkel
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi termékek értékesítésével kapcsolatos tapasztalat
  • Kereskedelmi, értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • Telefonos értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Friss diploma

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, biztos háttérrel rendelkező, piacvezető közvetítőnél
  • Fiatal, jó hangulatú csapat vár, Budapest egyik legmodernebb irodaházában
  • Rugalmas munkaidő – úgy osztod be az idődet, ahogy Neked kényelmes és annyit dolgozol, amennyit keresni szeretnél
  • Korlátlan home office – van néhány megbeszélés az irodában, de alapvetően ott végzed a munkádat, ahol szeretnéd, meg persze, ahol az ügyfelek is találhatók

Egyéb juttatások:

  • Központi professzionális alapképzés
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Csapatvezető mentor, aki lépésről lépésre segít a szakma elsajátításában és az ügyfelekkel történő tárgyalásokban
  • Kiemelkedő informatikai háttér – profi kalkulációs, ügyfélnyilvántartó rendszerek, online ügyintézés – gyakorlatilag már minden ügyet otthonról pár kattintással el lehet intézni
  • Kiemelkedő marketing háttér – rengeteg online marketing eszköz áll rendelkezésre az értékesítés támogatásához
  • Csapatépítő programok
  • Karrier rendszer szerinti éves/negyedéves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

350.000 Ft

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezésedhez kérlek csatold fényképes önéletrajzod!