WORK FORCE KFT.

Szeretnél egy profi sales és marketing csapat vezetője lenni? Saját csapatunkba keressük lelkes és agilis kollégánkat, mint Országos Sales & Marketing Vezető. Több, mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport vagyunk. Stabil vállalat- Biztos munkahely a COVID alatt is!

Sales és Marketing Vezető

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A cég értékesítési stratégiájának kidolgozása a piaci környezet folyamatos követésével, elemzésével és az információk hasznosításával
  • Felelős a vállalat értékesítési folyamatának a betartatásáért, folyamatos aktualitásáért, auditálásáért és a definiált KPI-ok elérésért
  • Aktív résztvevője az éves árbevétel/nyereség terv elkészítéséért és felelős annak megvalósulásáért
  • A vállalat PR és marketing stratégiájának kidolgozása
  • Az értékesítési és marketing budget tervezése és kontrollingja
  • Üzletfejlesztés, a cég szolgáltatásainak értékesítése
  • Üzleti tárgyalásokon, tendereken, közbeszerzésben és pályázatokon való céges részvétel elősegítése és lebonyolítása
  • Versenytársak ismerete, folyamatos elemzése, információk továbbítása a cégvezetés felé. Piaci tanulmányok készítése a stratégia éves szintű felülvizsgálatához, valamint a következő év üzleti tervének elkészítéséhez
  • Konferenciákon és szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Üzleti ajánlatok, pályázati anyagok, szerződések készítése, nyomon követése és dokumentációja
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelek megfelelő vezetőivel
  • Közvetlen beosztottjainak munkaköri leírásának éves felülvizsgálata. A beosztottainak folyamatos továbbképzése, fejlesztése és értékelése. Új belépő kollégák mentorálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves értékesítési tapasztalat elsősorban szolgáltatások területén (munkaerő kölcsönzés vagy közvetítés területén)
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, Power Point)
  • „B” kategóriás járművezetői jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Erős vezetői attitűd, szolgáltatói szemlélet
  • Stratégiai, eredményorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
  • Kreatív, innovatív gondolkodásmód

Amit nyújtunk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Mindezért cserébe mi kiemelkedő fizetést és juttatási csomagot biztosítunk a számodra egy stabil vállalatnál, ahol barátságos kollégák fognak körül venni!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.