Sales Engineer (w/m)

Munkavégzés helye: Magyarország

    Cégünk egy svájci családi tulajdonban lévő cégcsoport tagjaként sikeresen tevékenykedik az elektronikai, mechatronikai és Input System területén. Vevőinknek kínált megoldásaink az egyszerű alkatrész-befejlesztésen túl akár a kifejezetten vevőspecifikus complex termékek tervezését, gyártását és forgalmazását is tartalmazzák.

    A magyarországi ügyfeleink műszaki támogatásához, projektek menedzseléséhez, az ügyfélkör fejlesztéséhez, illetve annak bővítéséhez kínálunk új és izgalmas munkalehetőséget az Input System területre.

Feladatok

  • A meglévő és új magyar ügyfelelekkel való kapcsolattartás
  • Műszaki támogatás a a termékfejlesztéstől a sorozatgyártásig
  • Felelős értékesítési magatartás a műszaki projekteknél
  • A beszállítóink és az ügyfelek közötti technikai egyeztetések
  • A magyarországi vezetés és a termék divíziók felé történő jelentési kötelezettség

Követelmények:

  • Elektronikai és/vagy mechatronikai területen szerzett megfelelő szintű műszaki képzettség
  • Értékesítési tapasztalat, ideális esetben az elektronikai iparban, a híradástechnika vagy a mechatronika területén
  • Nagy utazási hajlandóság
  • magyar anyanyelv,
  • Jó angol nyelvtudás elvárt, német nyelvtudás előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációs és tárgyalási készség
  • Dinamikus és célorientált egyéniség
  • Északnyugat-magyarországi lakhely előny, de nem követelmény

A pozíció további sajátosságai:

  • Régóta sikeres cég
  • Piacvezető a saját területén
  • Stabil és biztonságos munkakörnyezet
  • További fejleszlődési lehetőségek
  • Nagyon jó légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben állásajánlatunk felkelti az érdeklődését várjuk magyar és angol nyelvű önéleztrajzát.

FONTOS: Tekintettel az aktuális CODIV-19 helyzetre a kiválasztott jelöltekkel  az interjúk Skype, TEAMS vagy Skype for Business segítségével fogjuk megtartani, ezért kérem a jelentkezésükkor jelezzék, hogy milyen módon tudjuk elérni és az elérhetőségét is kérjük megadni!