Jobcapital Kft.
  • Kik vagyunk mi? Dinamikusan fejlődő, szakmailag és emberileg is magas színvonalú csapat! Napunk nagy részében emberekkel beszélgetünk, élvezzük, hogy új dolgokat tanulunk, új megoldásokat keresünk régi és új kérdésekre. Csapatunk bővülése céljából keressük leendő kollégánkat Sales Consultant munkakörbe. Ha érdekel, küldd el hozzánk a CV-det!

  • Csatlakozz hozzánk

    Sales Consultant

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Potenciális partnerek felkutatása
      • A vállalat HR szolgáltatásainak értékesítése a budapesti régióban és német nyelvterületen
      • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
      • Meglévő partnerkapcsolatok gondozása, fejlesztése
      • A vállalat értékesítési rendszerének kialakítása, folyamatok optimalizálása
      • Adminisztratív feladatok ellátása
      • Részvétel a csapat szakmai fejlődésében

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
      • Legalább középfokú végzettség
      • Tárgyalóképes német nyelvtudás
      • B kategóriás jogosítvány
      • Nagyfokú utazási hajlandóság
      • Proaktivitás, projektszemlélet
      • Kezdeményező, magabiztos, célorientált személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Felsőfokú végzettség
      • Munkaerőpiaci ismeret (budapesti régió)
      • Második idegennyelv ismerete
      • Szolgáltatói oldalon szerzett értékesítői tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Jó hangulat, kellemes munkahelyi légkör
      • Fix + jutalék alapú bérezés
      • Rugalmas időbeosztás
      • Támogatói háttér
      • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, laptop, céges autó)
      • CSAPAT!

      További információ:
      Varkoly-Tóth Dóra (Toborzási tanácsadó): + 36 70 398 4116
      Guth Mercedes (Toborzási tanácsadó): + 36 70 882 8223

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Külföld

    Jelentkezési határidő:

    2019. 10. 18.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod!