Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Márkás cipőket forgalmazó nagykereskedés

Sales/Brand manager-t keres

    Amennyiben egy fiatalos, dinamikus csapat tagja szeretnél lenni
    és az alábbi kritériumoknak eleget teszel, jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktuális kollekciók összeállítása és előrendelések megtervezése, lebonyolítása
  • Forgalmi tervek kialakítása, az éves üzleti terv megvalósítása
  • A márkák központjaival való szoros együttműködés
  • Új partnerek felkutatása, üzletkötés, partnerkapcsolatok folyamatos ápolása
  • Új kommunikációs csatornák kialakítása
  • Meglévő online felületek kezelése, szöveges és képi tartalommal való folyamatos frissítése
  • Költségvetés megtervezése, nyomon követése
  • Készletek optimalizálása, akciók tervezése
  • Kapcsolattartás a sajtóval, kommunikációs anyagok előkészítése és biztosítása
  • Promóciós anyagok előkészítése, a gyártási folyamat nyomon követése
  • Riportok, elemzések rendszeres készítése
  • Konkurencia aktivitások megfigyelése, kiértékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 5 éves értékesítésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhető, sikerorientált, optimista személyiség
  • Kiváló problémamegoldás, csapatszellem, kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, MS Office

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Laptop és mobiltelefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos csapattal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales/Brand manager
  • Rövid pozíció név: Sales menedzser
  • Hirdető cég: Márkás cipőket forgalmazó nagykereskedés
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Aktuális kollekciók összeállítása és előrendelések megtervezése, lebonyolítása Forgalmi tervek kialakítása, az éves üzleti terv megvalósítása A márkák központjaival való szoros együttműködés Új partnerek felkutatása, üzletkötés, partnerkapcsolatok folyamatos ápolása Új kommunikációs csatornák kialakítása Meglévő online felületek kezelése, szöveges és képi tartalommal való folyamatos frissítése Költségvetés megtervezése, nyomon követése Készletek optimalizálása, akciók tervezése Kapcsolattartás a sajtóval, kommunikációs anyagok előkészítése és biztosítása Promóciós anyagok előkészítése, a gyártási folyamat nyomon követése Riportok, elemzések rendszeres készítése Konkurencia aktivitások megfigyelése, kiértékelése
  • Elvárások: Minimum 5 éves értékesítésben szerzett gyakorlati tapasztalat Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség Kiváló tárgyalási készség Önálló munkavégzés Terhelhető, sikerorientált, optimista személyiség Kiváló problémamegoldás, csapatszellem, kreativitás B kategóriás jogosítvány Magas szintű számítógépes ismeretek, MS Office
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-21