OverBrands Kft
Csatlakozz hozzánk

Sales/Brand manager CROCS HUNGARY

pozícióba!
Nemzetközi cég keres csapatába egy precíz, önálló munkavégzésre és csapatmunkára is alkalmas munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Márka menedzsment
  • Aktuális kollekciók összeállítása és előrendelések megtervezése, lebonyolítása
  • Forgalmi tervek kialakítása, az éves üzleti terv megvalósítása
  • A márka központjával való szoros együttműködés angol nyelven
  • Új és meglévő parnerekkel való kapcsolattartás
  • Készletek optimalizálása, akciók, ajánlatok készítése
  • Marketing támogatása
  • Riportok, elemzések rendszeres készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás, több éves gyakorlat írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, Excel
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhető, sikerorientált, optimista személyiség
  • Kiváló problémamegoldás, csapatszellem, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • B. kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Laptop és mobiltelefon
  • Fejlődési lehetőség és változatos feladatok
  • Egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos csapattal
  • Kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes önéletrajzát (magyar és angol), a fieztési igény megjelölésével.