Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
OverBrands Kft (OVERBRANDS KFT.)
  • A Crocs lábbelik magyarországi disztribúta keres csapatába egy precíz, önálló munkavégzésben és csapatmunkában is tapasztalt munkatársat.

  • Sales/Brand manager – Crocs Hungary

    Főbb feladatok, munkák:

      • Aktuális kollekciók összeállítása és előrendelések megtervezése, lebonyolítása
      • Forgalmi tervek kialakítása, az éves üzleti terv megvalósítása
      • A márkák központjaival való szoros együttműködés
      • Új partnerek felkutatása, üzletkötés, partnerkapcsolatok folyamatos ápolása
      • Új kommunikációs csatornák kialakítása
      • Meglévő online felületek kezelése, szöveges és képi tartalommal való folyamatos frissítése
      • Költségvetés megtervezése, nyomon követése
      • Készletek optimalizálása, akciók tervezése
      • Kapcsolattartás a sajtóval, kommunikációs anyagok előkészítése és biztosítása
      • Promóciós anyagok előkészítése, a gyártási folyamat nyomon követése
      • Riportok, elemzések rendszeres készítése
      • Konkurencia aktivitások megfigyelése, kiértékelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
      • Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség
      • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
      • Kiváló tárgyalási készség
      • Önálló munkavégzés
      • Terhelhető, sikerorientált, optimista személyiség
      • Kiváló problémamegoldás, csapatszellem, kreativitás
      • B kategóriás jogosítvány, stabil autóvezetési képesség/tapasztalat
      • Magas szintű számítógépes ismeretek, MS Office
      • Női divat termékek iránti érdeklődés

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Laptop és mobiltelefon
      • Fejlődési lehetőség
      • Egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos csapattal

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1037, BUDAPEST

    Amennyiben magadra ismertél a fenti leírásból várjuk jelentkezésedet, a bruttó fizetési igény és legkorábbi munkába állás időpontjának megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Sales/Brand manager – Crocs Hungary
    • Hirdető cég: OverBrands Kft
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: III. kerület
    • Feladatok: Aktuális kollekciók összeállítása és előrendelések megtervezése, lebonyolításaForgalmi tervek kialakítása, az éves üzleti terv megvalósításaA márkák központjaival való szoros együttműködésÚj partnerek felkutatása, üzletkötés, partnerkapcsolatok folyamatos ápolásaÚj kommunikációs csatornák kialakításaMeglévő online felületek kezelése, szöveges és képi tartalommal való folyamatos frissítéseKöltségvetés megtervezése, nyomon követéseKészletek optimalizálása, akciók tervezéseKapcsolattartás a sajtóval, kommunikációs anyagok előkészítése és biztosításaPromóciós anyagok előkészítése, a gyártási folyamat nyomon követéseRiportok, elemzések rendszeres készítéseKonkurencia aktivitások megfigyelése, kiértékelése
    • Elvárások: Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyarántSzakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettségHasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalatKiváló tárgyalási készségÖnálló munkavégzésTerhelhető, sikerorientált, optimista személyiségKiváló problémamegoldás, csapatszellem, kreativitásB kategóriás jogosítvány, stabil autóvezetési képesség/tapasztalatMagas szintű számítógépes ismeretek, MS OfficeNői divat termékek iránti érdeklődés
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-06-21
    • Lejárati dátum: 2018-07-12
    Állás, munka még: OverBrands Kft>