Wallis MOTOR PEST

SALES ASSZISZTENS

A Wallis Motor Pest piacvezető BMW márkakereskedés, mely a BMW autókon és motorokon kívül egyéb prémium márkák (Mini, Maserati) forgalmazásával és szervizelésével is foglalkozik. Cégünk a Wallis csoport tagjaként tőkeerős és biztonságos munkahelyet jelent munkatársaink számára. Budapesti márkakereskedéseinkben összesen három telephelyen működünk.

Kiváló eredményeket felmutató értékesítési csapatunkat tovább szeretnénk erősíteni, és ehhez keressük leendő sales asszisztens munkatársunkat budapesti munkavégzéssel.

FELADATOK

  • Bejövő telefonhívások fogadása, ügyfélvisszahívások lebonyolítása, ügyfél lead adatok rögzítése a CRM rendszerben
  • Gépjármű- és egyéb értékesítési ajánlatok és szerződések előkészítése
  • Értékesítési eredmények vezetése, kimutatások, jelentések összeállítása
  • Létrejött szerződések papíralapú és elektronikus rendszereben való nyilvántartása, számlázáshoz szükséges adatok megadása a társosztályoknak
  • A BMW márkával kapcsolatos marketing és értékesítési akciókban, a munkáltató által megjelölt rendezvényeken való rendszeres részvétel, ügyféltájékoztatás
  • Újautó forgalomba helyezéséhez kapcsolódó ügyintézés koordinálása
  • Az elektromos autókra vonatkozó állami támogatások dokumentálása
  • Az értékesítők távolléte idején háttértámogatás, ügyfélkezelés ellátása
  • Tesztvezetések lebonyolítása
  • Egyéb adminisztratív jellegű vagy értékesítéstámogatási feladatok ellátása vezetői utasításra

AMIT CSERÉBE VÁRUNK

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • autók iránti érdeklődés
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete
  • jó munkaszervezés és megbízható, alapos munkavégzés
  • megoldásorientált, udvarias kommunikáció
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

AMIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatal és lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.