Budapesti székhelyű, 75 országba exportáló, a magyar biotechnológia egyik vezetö cége bövülö csapatába keres
új munkatársat

SALES ASSZISZTENS

munkakörbe.

Az új munkatárs feladata:

  • új ügyfelek akvirálása, felkutatása, cégnevek/kontakt adatok beszerzése,
  • ügyfélkapcsolattartás,  bejövő megrendelések fogadása, adminisztráció, visszaigazolás, belső folyamatok kezelése, felsővezetés adminisztratív támogatása,
  • sales folyamatok teljeskörű támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • magabiztos kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Office alkalmazások ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos és kreatív munka egy nemzetközi sikereket elért csapatban
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, fizetési igény megjelöléssel.