ADAM TRANSPORT SERVICES KFT.
Csatlakozzon hozzánk

Sales asszisztens

pozícióba!
100%-os magyar tulajdonban lévő szállítmányozási cégként légi, tengeri, vasúti és közúti szállítások szervezésével foglalkozunk. Ügyfeleinknek komplex logisztikai megoldásokat nyújtunk egy szállítás kezdetétől egészen a végéig. Fiatal, dinamikus csapatunkba keresünk új munkatársat. A pozíció három különböző munkatípusból áll, az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakörön belül.

Főbb feladatok, munkák:

1. Új ügyfelek megkeresése, régi ügyfelekkel való kapcsolattartás:
- cégünk szolgáltatásainak értékesítése telefonon;
- kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel, sales leadek generálása, feldolgozása;
- kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel.

2. Ajánlatok készítése, frissítése és ismertetése:
- ajánlatok készítése és kiküldése az ügyfelek részére;
- ajánlatok elkészítésénél minden releváns szállítási adat (útvonal, költség, mennyiség...stb.) összegyűjtése és elemzése az optimális megoldás kialakítása érdekében;
- megbízások fogadása és visszaigazolása;
- megbízásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése, adatbázisok kezelése.

3. Marketing feladatok:
- céges profil kezelése a különböző platformokon (pl.: Facebook, LinkedIn...stb.);
- dm levelek kiküldése;
- arculattervezés, promóciók és flyerek készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- legyen minimum középfokú végzettséged;
- kezeld jól a következő programokat: Outlook, Excel, Word;
- tisztán, érthetően és meggyőzően kommunikálj;
- légy pontos, precíz és igényes a munkádra;
- tudj önállóan és csapatban is dolgozni;
- légy rugalmas és terhelhető.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- hasonló területen már szereztél szakmai tapasztalatot;
- aktív angol nyelvtudással rendelkezel;
- van "B" kategóriás jogosítványod és aktív vezetési gyakorlatod.

Amit kínálunk:

- támogató munkahelyi légkört biztosítunk;
- lendületes csapattal dolgozunk;
- fix bért biztosítunk;
- szakmai fejlődési és nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőséget nyújtunk;
- figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára;
- határozatlan idejű munkaszerződés, napi 8 órás munkavégzés, szabad hétvégék;
- könnyen megközelíthető munkavégzési helyet kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Noszlopy utca 16a.

Cégünk 2021. április végén elköltözik a XVIII. kerületi Besence utcába. Kérünk, hogy a jelentkezésnél ezt mindenképpen vedd figyelembe!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet és szívesen lennél csapatunk tagja, kérünk, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk fizetési igénnyel ellátott, fényképes önéletrajzodat.

Bízunk benne, hogy mielőbb személyesen is találkozhatunk.