Tumlare Corporation Hungary Kft.

A Tumlare Corporation Hungary Kft. utazásszervező vállalat piacvezető a japán és nemzetközi beutaztatás területén, az európai utazási piacon. Többségi tulajdonosunk a japán JTB (Japan Travel Bureau) és a dán Tumlare Corporation A/S. Kiterjedt nemzetközi irodahálózattal rendelkező cégünk működését a megbízhatóság és a dinamikus fejlődés jellemzi. Budapesti irodánk

Sales Assistant

munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • Részletes útitervek, programok, árajánlatok készítése
  • Túrák nyomon követése, frissítése a vállalati foglalási rendszerben
  • Csoportok, események nyomonkövetése a visszaigazolást követően
  • Rendszeradminisztráció, ügyfél-adatbázis frissítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, céges partnerekkel
  • Számlázás nyomon követése a könyvelési részleggel együttműködve

Elvárások:

  • Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség, proaktív hozzáállás
  • Precizitás, határidők betartása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális szervezeti kultúra
  • Belvárosi munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat

Kezdés várható időpontja:

    Azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Kérjük, mellékelje magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó fizetési igényének megjelölésével.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.