Sales assistant & CRM specialist

Dr. Oetker Magyarország Élelmiszer Kft.

Kiváló kapcsolattartó

1016 BUDAPEST, MÉSZÁROS utca 58/B.

A Dr. Oetker kezdetektől fogva új utakon jár. Pizzával, tortával és desszertekkel, valamint digitális platformokkal és szolgáltatásokkal - a minőség és az innovatív szellem különböztet meg minket.

Mi vár rád? Csak Rajtad áll! A Dr. Oetker-nél aktívan alakíthatod a jövőt – a sajátodat és a miénket is. Szeretnénk valami nagyobb dolog részesei lenni. És Te? JOIN THE TASTE.

Csatlakozzon csapatunkhoz az alábbi munkakörben:

FELADATAID

  • A Dr. Oetker CRM rendszer kezelése
    • beállítások, riportok, elemzések készítése
    • kapcsolattartás a nemzetközi csapattal
    • a rendszer key user szintű támogatása

  • A Sales csapat támogatása
    • osztályokon átívelő feladatok megoldása
    • képzés a field sales számára
    • prezentációk, tárgyalási anyagok készítése a Területi vezetők és KAM-ok részére
    • teljesítmény monitorozás, riportok készítése

  • Egyéb feladatok
    • rendezvények, konferenciák szervezése
    • adminisztrációs teendők

MIT VÁRUNK TŐLED

  • Legalább középfokú kereskedelmi, vagy közgazdasági végzettséget
  • Aktív B2 angol nyelvtudást írásban és szóban
  • Haladó MS Office felkészültséget, kiemelten Excel, Excel Pivot és Power Point gyakorlatot
  • Precíz, pontos munkavégzést, jó szervezőkészséget
  • Empatikus, csapatban gondolkodó személyiséget
  • Nyitottságot a folyamatos tanulásra
  • Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú stabil lehetőség egy nagymúltú családi vállalkozásnál, multinacionális környezetben
  • Versenyképes juttatási csomagot, azon felül Cafeteria-t és Apple munkaeszközöket biztosítunk számodra
  • Részben rugalmas munkaidőt, home office lehetőséget
  • Folyamatos szakmai fejlődésre lesz lehetőséged egy nagyszerű, támogató csapatban
  • Részt vehetsz nemzetközi projektekben, sok szakmai tapasztalatot szerezhetsz
  • A szakmai képzéseken túl, soft kompetenciáidat is fejlesztheted (asszertív kommunikáció, időmenedzsment stb.)

Munkavégzés helyszíne:

Dr. Oetker Kft., Budapest – 1016 Mészáros utca 58/B

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Küldd el önéletrajzod és bérigényed a 'Jelentkezem' gombra kattintva.